Baner5

درباره SEO Masters بیشتر بدانید.

تیم بهینه سازی وب سایت SEO Masters فعالیت تحقیقاتی و خدمات سئو حرفه ای - Search Engine Optimization Company خود را از سال۱۳۸۳ و فعالیت اجرایی و  خدمات SEO وب سایت را از سال ۱۳۸۷ در ایران آغاز نمود .

آشنایی با SEO MASTERS

SEO سایت با قیمت مناسب

با انتخاب پکیج های حرفه ای بهینه سازی مناسب با بودجه داخلی شرکت خود اقدام به شروع بازاریابی آنلاین خود نمایید

تضمین بازگشت هزینه

ما این تضمین را به شما می دهیم که بهینه سازی شما در زمان مقرر شده به نتیجه برسد در غیر اینصورت هزینه بهینه سازی وب سایت را عودت خواهیم داد

پشتیبانی همیشگی از SEO سایت

برخی از شرکت ها از پشتیبانی وب سایت شما پس از بهینه سازی امتناع میکنند شرکت SEO Masters با فعالیت اصولی خود این تضمین را به شما میدهد

تولید محتوا و مدیریت کانال و شبکه اجتماعی تلگرام Telegram

تولید و مدیریت کانال و شبکه اجتماعی تلگرام Telegram

 

 

تولید محتوا و مدیریت کانال و شبکه اجتماعی تلگرام

در یک دهه اخیر در ایران شاهد روند رو به رشد استفاده از گوشی های همراه بوده ایم و به چشم دیدیم که طریقه پیام رسانی افراد در طی این یک دهه از سیستم های پیامکی و ایمیلی به سیستم های پیام رسان موبایلی رسیده است . در همین بین نرم افزارهای اطلاع رسان و پیام رسان و یا به قول معروف شبکه های اجتماعی رشد چشم گیری در کشو ما ایران داشته است . از این بین نمی توان فعالیت های اقتصادی را در این شبکه های اجتماعی نادیده گرفت طوری قطعا بین 2 نوع کسب و کار که هر دو برای جذب مخاطب و فروش بهتر تلاش میکنند موفقیت در این شبکه های اجتماعی میتواند گوی سبقت را برباید . تولید اصولی و مدیریت هدفمند و اصولی این شبکه اجتماعی و پیام رسان تلگرام نیز میتواند گام و جهش بلندی در این خصوص باشد.

تیم سئو مسترز با کادری مجرب و متخصص خود در ایران با خدماتی جدید مدیریت و تولید محتوای شبکه اجتماعی تلگرام را برای آن دسته از افرادی که تایم کافی و تخصص لازم برای مدیریت این نوع کانال های اجتماعی را ندارد انجام خواهد داد . با مدیریت کانال تلگرام خود توسط تیم متخصص تلگرام خیالتان از افزایش فالور و برای همیشه available بودن در این پیام رسان ها راحت خواهد بود و مخاطب همیشگی خود را به علت کم کاری و آپدیت نبودن کانال تلگرامی خود از دست نخواهید داد .

تولید و مدیریت کانال و شبکه اجتماعی تلگرام Telegram
تولید و مدیریت کانال و شبکه اجتماعی تلگرام Telegram

اگر چه در سایت رسمی تلگرام این مطلب وجود دارد که این برنامه یک برنامه تجاری نیست اما امروزه در ایران استفاده های مختلف و موفقی در زمینه بازاریابی از این برنامه کاربری می شود. و بیشترین کاریران تلگرام در ایران وجود دارد. پس بستر مناسبی وجود دارد که خودتان را به مخاطبان معرفی کرده و در نهایت آنها را مشتریان خود بدانید. ما با ترفند های گوناگون محصول و خدمات شما را به مخاطبانتان معرفی می کنیم. خدمات ما در بسته تلگرام ابتدا با تحلیل رقبای شما آغاز می شود سپس استراتژی مد نظر خود را تدوین کرده و برای پست ها برنامه ریزی های لازم را انجام می دهیم. تیم تولید محتوای سئو مسترز سوشیال محتوای مورد نظر شما را در قالب مناسب پست خواهند کرد. همچنین به مناسبت های مختلف از تولید محتوای مناسبتی استفاده خواهد شد. برای تبیلغ در دیگر صفحات از مشاوره ی ما بهره مند خواهید شد. در این بسته امکان تبادل با دیگر کانال ها نیز فراهم خواهد بود و گزارش دهی ماهیانه در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

 

برخی از ویژگی های مدیریت و تولید محتوای شبکه اجتماعی تلگرام توسط تیم سئو مسترز:

 

  • برنامه ریزی و زمانبندی برای ارسال پست ها
  • طراحی قالب منحصر به فرد برای پست ها
  • تولید محتوا به مناسبت های مختلف
  • بارگذاری پست ها
  • تبادل و تبلیغ در سایر کانال ها
  • گزارش ماهیانه

هزینه و قیمت مدیریت و تولید محتوای اصولی برای شبکه اجتماعی تلگرام چقدر است ؟

سئو مسترز در خدمات جدید مدیریت شبکه های اجتماعی خود فعالیت بهینه سازی و مدیریت و تولید شبکه اجتماعی تلگرام را فقط با هزینه ماهیانه انجام خواهد داد.

تولید محتوا 15 محتوای گرافیکی در ماه برای تلگرام

افزایش فالور 500 نفر در ماه برای تلگرام

مدیریت هشتگ و لوکیشن و دایرکت و کامنت و لایک به صورت ماهیانه

هزینه ماهیانه 600 هزار تومان

قیمت مدیریت شبکه اجتماعی تلگرام  - هزینه تولید محتوا شبکه تلگرامتولید محتوای شبکه اجتماعی تلگراممدیریت شبکه اجتماعی تلگرام 

 

مشاهده تعرفه های بهبود سایت در گوگل

جهت مشاهده تعرفه خدمات سئو سایت به بخش قیمت خدمات سئو مراجعه نمایید.

شماره تماس

021-28427437

ایمیل SEO Masters

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آدرس مرکزی SEO Masters

استان البرز،کرج