لیست قیمت خدمات سئو ماهانه

انواع تعرفه های پکیج سئو

روش های ارائه خدمات سئو به 4 صورت است

همواره تعرفه های بهینه سازی وب سایت در گوگل به چند دسته تقسیم می شود
با این روش های رایج می توان وب سایت را بهینه سازی نمود

هزینه سئو کلمه ای

قدرت انتخاب ما زمانی است که هیچ چیز ...

هزینه سئو نفر ساعتی

قدرت انتخاب ما زمانی است که هیچ چیز ...

تصویر عالی

هزینه سئو پروژه ای

قدرت انتخاب ما زمانی است که هیچ چیز ...

هزینه سئو ماهانه

قدرت انتخاب ما زمانی است که هیچ چیز ...

تصویر عالی تصویر عالی

سئو ساختاری

در این فاز اجرایی پروسه ساختاری و محتوایی و مانیتورینگ برای وب سایت صورت می گیرد و این فاز طی زمان 6 ماهه صورت میگیرد

تصویر عالی تصویر عالی

سئو مانیتورینگ و محتوایی

در فاز 3 ماهه کلیه موارد مورد نیاز پروژه از دید ساختاری ، محتوایی و مانیتورینگ برای وب سایت مربوطه صورت میگیرد و وب سایت به مرحله رشد می رسد

تصویر عالی تصویر عالی

سئو خارجی و داخلی

در این فاز 3 ماهه وب سایت از دید رشد کلمات کلیدی و رشد جایگاه های موجود و جایگاه های جدید فعالیت می گردد تا وب سایت به رشد مناسب برسد

مراحل موفقیت در گوگل

مسیری که در شرکت سئو مسترز اجرایی می شود

01

نقد و آنالیز وب سایت

در ابتدا به صورت رایگان سایت شما را با توجه به کلمات و ویژگی های مد نظر آنالیز می کنیم

02

ارائه پروپوزال تحلیلی

با توجه به کیفیت وب سایت و همچنین قدرت کلمات کلیدی (KPI) پروپوزال ارسال می نماییم

03

اجرا و پشتیبانی همیشگی

با توجه به خدمات ماهانه و ارائه گزارشات عملکرد شما را به صفحه نخست گوگل میرسانیم

تعرفه هزینه خدمات سئو مسترز

خدمات سئو فارسی

SEO Services Packages Price
شروع از 12 میلیون - ماهانه
 • بهینه سازی ساختاری
 • بهینه سازی محتوایی
 • بهینه سازی با ابزار تخصصی
 • مشاوره سئو به پرسنل
 • ارائه گزارشات دوره ای
 • تولید محتوا و بهینه سازی صفحات فعلی
 • افزایش بازدید و دامنه اتوریتی و پیج اتوریتی
 • رفع ایرادات ساختاری
 • آنالیز رقبا و کسب و کار
 • مدت زمان : 12 ماه
محبوب

خدمات سئو بین المللی

International SEO Services Packages Price
شروع از 18 میلیون - ماهانه
 • بهینه سازی ساختاری
 • بهینه سازی محتوایی
 • بهینه سازی با ابزار تخصصی
 • مشاوره سئو به پرسنل
 • ارائه گزارشات دوره ای
 • تولید محتوا و بهینه سازی صفحات فعلی
 • افزایش بازدید و دامنه اتوریتی و پیج اتوریتی
 • رفع ایرادات ساختاری
 • آنالیز رقبا و کسب و کار
 • مدت زمان : 12 ماه
محبوب

لیست قیمت سئو وبسایت یکی از مواردی است که اگر به دنبال بهبود وضعیت سایت خود هستید باید از آن اطلاع داشته باشید. بسیاری از مشاغل و تخصص‌ها و حرفه‌ها برای ارتقای وضعیت خود میان بازار و مشاغل دیگر از طراحی وبسایت استفاده می‌کنند. این کار باعث می‌شود در دنیای مجازی نیز شناخته و دیده شوند. از آن جایی که بسیاری از افراد در این فضا به دنبال پاسخ نیاز خود هستند، طراحی سایت نتیجه بسیار عالی خواهد داشت.

اما آیا طراحی یک وبسایت به تنهایی تاثیرگذار است؟ آیا با این کار باید انتظار افزایش مشتری و مراجعه کننده را داشته باشیم؟ اینجاست که سئو وبسایت به کمک ما می‌آید. سئو سایت کمک می‌کند تا وبسایت شما با توجه به جستجوی کاربران بیشتر دیده شود و در رتبه‌های بالای موتورهای جستجو قرار گیرد. در نتیجه برند، محصولات و خدمات شما بهتر و بیشتر دیده خواهد شد.

بعد ازینکه تصمیم به دریافت خدمات سئو سایت گرفتید، یکی از دغدغه‌های مهم قیمت سئو سایت است. ما در این محتوا سعی داریم شما را از قیمت‌های دقیق این خدمات و تعرفه‌ سئو سایت که در شرکت سئو مسترز انجام می‌شود آگاه کنیم.

شما برای دریافت خدمات سئو به صورت حرفه‌ای نیازی به پرداخت مبالغ گزاف و غیر معقول ندارید. با هزینه‌های منصفانه نیز می‌توانید سایت خود را در رتبه‌های برتر گوگل و دیگر موتورهای جستجو مشاهده نمایید. همچنین در دام سئوی سایت ارزان قیمت نیز نیفتید. انجام خدمات با کیفیت هزینه‌هایی دارد که با مبالغ خیلی پایین مقدور نیست.

ما در سئو مسترز لیست قیمت خدمات سئو سایت همراه با جزییات خدمات مربوط به آن پکیج را ارائه می‌دهیم. سئو سایت با قیمتی مناسب انجام می‌شود و اقدامات مربوط به آن کاملا واضح برای شما شرح داده خواهد شد.

انواع اعلام هزینه سئو سایت در شرکت‌های مختلف

شرکت‌های مختلف برای اعلام هزینه از روش‌های متفاوتی استفاده می‌کنند. در واقع پکیج‌های مختلف با خدمات متفاوتی ارائه می‌دهند. در ادامه هر کدام را جهت آشنایی بیشتر با انواع آن معرفی می‌کنیم.

 • هزینه سئو سایت به صورت ساعتی: برخی از شرکت‌ها به صورت ساعتی نیز مشاوره سئو ارائه می‌دهند. در نتیجه هزینه مشاوره وبسایت به صورت ساعتی به شما اعلام خواهد شد. سئو روندی زمان بر می‌باشد که با توجه به موضوع و وضعیت سایت زمان آن مشخص می‌شود. اما با مشاوره‌های کوتاه مدت تنها راهکارهایی به شما ارائه می‌گردد.
 • هزینه سئو و نگهداری سایت به صورت ماهیانه: معمولا اکثر شرکت‌ها به این روش کار می‌کنند. آن‌ها به صورت ماهیانه هزینه‌ای از شما دریافت می‌کنند تا وبسایت شما را بهینه سازی کنند. خدمات و فعالیت‌های صورت گرفته در ماه کاملا مشخص است. شرکت سئو مسترز به عنوان یک شرکت سئو در کرج این اقدامات را به صورت گزارشکار ماهیانه تهیه و در اختیار شما قرار می‌دهد تا از وضعیت وبسایت و فعالیت‌ها کاملا مطلع باشید.
 • دریافت هزینه به روش پروژه‌ای: برخی از شرکت‌ها برای هر پروژه به صورت کامل هزینه را مشخص و دریافت می‌کنند.
 • قیمت سئو سایت بر اساس کلمات کلیدی: این نوع برای افرادی که قصد دارند براساس کلمات کلیدی محدودی در صفحه اول گوگل قرار گیرند مناسب است.

محاسبه هزینه سئو سایت

برای محاسبه آن باید برخی موارد کاملا مشخص شده باشند. برای مثال سختی کلمات کلیدی یکی از موارد تعیین کننده در قیمت سئو وبسایت است. همچنین قدرت رقبا و مدت زمانی که نیاز است تا روی سایت شما کار شود، از دیگر موارد موثر در قیمت گذاری می‌باشد.

تعرفه‌ سئو سایت توسط سئو مسترز به صورت کلی در بالا مشخص شده است و طبق جداول تعریف شده افدامات لازم انجام می‌شود و هزینه مربوط به آن دریافت خواهد گردید.

اگر سایتی با شرایط خاص دارید و یا نیاز به دریافت مشاوره تلفنی و یا حضوری دارید، می‌توانید با شماره‌های موجود در وبسایت ما تماس بگیرید تا از مشاوره‌های رایگان برخوردار شوید و یا برای یک جلسه حضوری زمانی مشخص به شما ارائه شود.

هزینه سئو تضمینی

به صورت کلی هر شرکتی برای اعلام هزینه سئو نیاز به بررسی سایت و آگاهی از نیازهای شما دارد. پس می‌توان گفت طبق چهارچوب خاصی مبالغ مشخص خواهد شد. اما آیا فرد و یا شرکت می‌تواند به صورت صد در صد تضیمنی برای شما کار کند و سایت را در مدت زمان مشخصی در بهترین جایگاه قرار دهد؟
بر اساس تجربه می‌توان گفت ضمانتی برای این مسئله وجود ندارد. گوگل مدام در حال آپدیت کردن الگوریتم‌های خود است. مسئله‌ای که هر شرکت و یا فردی می‌تواند تضمین کند دانش سئو و تعهد در کار است.
شرکت سئو مسترز نیز تضمین می‌کند که با وجود رزومه‌های قوی و نمونه کارها و وبسایت‌های بهینه شده در کمال تعهد و مسئولیت پذیری کار خود را انجام دهد. سئو مسترز همچنین با حضور متخصصان سئو با سابقه کاری و تجربه بالا و آگاهی از الگوریتم‌های گوگل، بهترین نتیجه را برای شما رقم می‌زند.